Reference

Zpětná vazba je velmi důležitá a já si velice vážím každého názoru na práci, kterou jsem odvedla. Vaše reference pomáhají nejen mě a všem se kterými spolupracuji, ale i dalším klientům kteří se rozhodují zda mne oslovit. Děkuji!

5 odpovědí na “Reference”

  1. Na VašeDesignérky jsem neměla žádné doporučení. Denně jsem ale vozila své děti do školky kolem jejich nenápadné cedulky u domu. Prohlédla jsem si jejich web a na základě dojmu z něj si řekla, že to prostě zkusím. A zkouška se vyplatila :-). Moc milé a sympatické dámy nám pomohly ujasnit si, co vlastně od předělávaného prostoru očekáváme, přicházely se svými dobrými nápady, zapojily své nemalé zkušenosti a vkus, pomohly s výběrem vhodného a vkusného nábytku, doporučily šikovné řemeslníky. S výsledkem jsme moc spokojeni. A už se s nimi pouštíme do dětského pokojíku. Takže vřele doporučuji.

  2. S Milenou se znám už dlouho, takže jsem věděla, že s realizací mého nového obýváku a předsíně si poradí na jedničku. Musím říci, že výsledek předčil má očekávání, vše spolu krásně ladí do posledního detailu. Milenu vřele doporučuji.

  3. Dobrý den, ráda všem Vaše Designérky doporučím. Pomohly mi na nové životní cestě po mém rozvodu a musím přiznat, že jsem nyní zase šťastná. Děti mě dlouho přesvědčovaly, že je na čase posunout se dál a že změna interiéru mi v tom pomůže. Dlouho jsem váhala, protože jsem měla strach. Bála jsem se toho, abych nakonec nebydlela v bytě, který bude jako z časopisu, ale nebude tam nic mého. Úvodní schůzka s paní Herdovou a paní Lapkovou ale naznačila, že je kromě designu zajímají také lidé, pro které navrhují. Pomohly mě vyznat se v tom, jak bych chtěla žít a navrhly takový interiér, ve kterém se cítím opravdu doma. Po celou dobu mi kromě své práce dodávaly i sebevědomí vyjádřit se co se mi líbí a co ne. Nezměnil se tak jen můj domov, ale i já. A já jim za vše moc děkuji. Jsou milé, citlivé a rozumí své práci.

  4. Díky, jste skvělé a děkuji vám za vaši práci při realizaci interiéru mého nového domu. Skvělá práce. Budu vás všude doporučovat. Musel jsem to napsat!

  5. Potřebovali jsme udělat designový návrh a následnou realizaci našeho bytu. Kamarád nám doporučil Vaše Designérky. Po několika setkáních jsme si byli jisti, že to byla správná volba. Nejenom že jsou milé, ale také mají skvělý cit pro design!!! Po následné realizaci jejich návrhu, jsme naprosto spokojeni s výsledkem. Jsme rádi, že jsme oslovili právě je. V našem „novém“ bytě se cítíme naprosto skvěle!!! Díky!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *