Reference

Zpětná vazba je velmi důležitá a my si velice vážíme každého názoru na práci, kterou jsme odvedly. Vaše reference pomáhají nejen nám, ale i dalším klientům kteří se rozhodují zda nás oslovit. Děkujeme!

4 odpovědi na “Reference”

  1. Potřebovali jsme udělat designový návrh a následnou realizaci našeho bytu. Kamarád nám doporučil Vaše Designérky. Po několika setkáních jsme si byli jisti, že to byla správná volba. Nejenom že to jsou milé dámy, ale také mají skvělý cit pro design!!! Po následné realizaci jejich návrhu, jsme naprosto spokojeni s výsledkem. Jsme rádi, že jsme oslovili právě je. V našem „novém“ bytě se cítíme naprosto skvěle!!! Díky, Mileno a Katko!!!

  2. Díky holky, byly jste skvělé a děkuji vám za vaši práci při realizaci interiéru mého nového domu. Skvělá práce. Budu vás všude doporučovat. Musel jsem to napsat!

  3. Dobrý den, ráda všem Vaše Designérky doporučím. Pomohly mi na nové životní cestě po mém rozvodu a musím přiznat, že jsem nyní zase šťastná. Děti mě dlouho přesvědčovaly, že je na čase posunout se dál a že změna interiéru mi v tom pomůže. Dlouho jsem váhala, protože jsem měla strach. Bála jsem se toho, abych nakonec nebydlela v bytě, který bude jako z časopisu, ale nebude tam nic mého. Úvodní schůzka s paní Herdovou a paní Lapkovou ale naznačila, že je kromě designu zajímají také lidé, pro které navrhují. Pomohly mě vyznat se v tom, jak bych chtěla žít a navrhly takový interiér, ve kterém se cítím opravdu doma. Po celou dobu mi kromě své práce dodávaly i sebevědomí vyjádřit se co se mi líbí a co ne. Nezměnil se tak jen můj domov, ale i já. A já jim za vše moc děkuji. Jsou milé, citlivé a rozumí své práci.

  4. S Milenou se znám už dlouho, takže jsem věděla, že s realizací mého nového obýváku a předsíně si poradí na jedničku. Musím říci, že výsledek předčil má očekávání, vše spolu krásně ladí do posledního detailu. Milenu vřele doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.