Starý nábytek v interiéru

Čas neúprosně běží a podepisuje se i na prostoru ve kterém žijeme. Všichni víme, že rekonstrukce nebo jiné změny jsou občas nutností, ale je dobré si uvědomit, že pokud chceme změnu, nemusíme hned vše vyhazovat. Naopak některých věcí je dobré se nezbavovat, protože ty nakonec dělají domov domovem.

Zkuste si představit, že máte krásný nový interiér a někde u zdi stojí stará komoda po babičce. Vždy, když se na ni podíváte, tak si vzpomenete na babičku, která v ní měla uložené ložní prádlo a kapesníky. Pokaždé, když jste šuplík otevřeli vyvanula se z něj nádherná vůně mýdla. Takovou vzpomínku Vám nikdo nikdy nevymaže z mysli. Přece se takového skvostu nezbavíte.

V interiéru může taková komoda udělat velkou parádu. Stačí trocha zručnosti a ze starého kusu nábytku se rázem stane originální kousek i ve vašem interiéru. Nábytek bude mít duši, kterou Vám budou všichni závidět.  Vždyť kombinovat starý nábytek s novým nám interiér okoření. Renovace může být zábava a co je důležité “budete z něj mít radost” !

Naše časopisy jsou zahlcené poněkud unifikovaným a neosobním stylem. Podívejte se jaké interiéry vznikají například v Americe nebo ve Francii. Budete možná překvapeni jak pěkný může být interiér, který obsahuje nové i staré kousky nábytku, pokud je ovšem dobře sladěn.

Zanechat Odpověď